Sorun Bildir

Ruhlar Evi — We Are Still Here Tr Dublaj 2016


Ruhlar Evi — We Are Still Here 2016 , Ruhlar EviWe Are Still Here Tr Dublaj 2016 5.7 puan alarak 2015 – Amerika yapımı olan filmin hususu ile alakalı ise Feci bir kazada çocukları ölen bir karı koca geçirdikleri bu acı travmayı biraz dindirebilmek hedefiyle şehirden uzakta sessiz ve küçük bir kasabaya taşınırlar. Fakat bu kasabadaki aldıkları ev hakkındaki hiç bir şey öğrenmemişlerdir ve beklenmeyen bir sürpriz onları bekliyordur. Bu lanetli evde onlardan ayrı yaşam sürdüren hayalet bir aile bulunmaktadır ve bu aile her 30 senede bir uyanıp kurbanlarını aramaktadır. Manşetfilm ekibi olarak tüm Ruhlar Evi izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Loading...

FİLM ÖZETİ

Ruhlar Evi — We Are Still Here 2016 , Ruhlar Evi — We Are Still Here Tr Dublaj 2016 5.7 puan alarak 2015 – Amerika yapımı olan filmin hususu ile alakalı ise Feci bir kazada çocukları ölen bir karı koca geçirdikleri bu acı travmayı biraz dindirebilmek hedefiyle şehirden uzakta sessiz ve küçük bir kasabaya taşınırlar. […]

FİLM HAKKINDA

FİLM YORUMLARI

  • Filiz dedi ki:

    Hayret ilk kez bir korku filmini beğeniyorum. Başta klasik hikaye gibi geliyor ama sonradan coşuyor güzel film teşekkürler.