Sorun Bildir

P.K. Peekay izle (Aamir Khan Filmleri)


P.K. Peekay izle Hindistan yapımı muhteşem komedi dram Aamir Khan filmi Türkçe altyazılı olarak izle. Kesinlikle hak etiği bir puan 8.7 ile en yüksek puanlardan birini alan P.K. Aamir Khan filminin harika, dersler dolu bir konusu var.Hindistan yapımı olan filmin konusunda ise Peekay 2014 yapımı drama filmi. P.K. bi şehirdeki yabancının düşünceler komedisidir. P.K.(Aamir Khan) Daha önce kimsenin sormadığı sorular sorar. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır.P.K.’in masum gözlerini gören insanlar kendi monoton hayatlarını gözden geçirirler.P.K.’in sadık arkadaşları ve dostları olur. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P.K.’in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Peekay hd izleyebilirsiniz. Manşet film Sitemizdeki tüm Peekay izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Loading...

FİLM ÖZETİ

P.K. Peekay izle Hindistan yapımı muhteşem komedi dram Aamir Khan filmi Türkçe altyazılı olarak izle. Kesinlikle hak etiği bir puan 8.7 ile en yüksek puanlardan birini alan P.K. Aamir Khan filminin harika, dersler dolu bir konusu var.Hindistan yapımı olan filmin konusunda ise Peekay 2014 yapımı drama filmi. P.K. bi şehirdeki yabancının düşünceler komedisidir. P.K.(Aamir Khan) […]

FİLM HAKKINDA

FİLM YORUMLARI

  • Atalay dedi ki:

    Muhteşemdi. Bir film ancak bu kadar anlamlı olabilir. Hint filmlerinin kralı Aamir khan süper adam.

  • Türk dedi ki:

    Gerçekten efsane bir film. Başlarda biraz saçma komedi gelenilir. Ama film tam bir mesaj kutusu. Hindistanda halkın neler çektiğini nasıl kandırıldığını komik bir şekilde anlatıyor. İyi seyirler tavsiyemdir.