Sorun Bildir

Black Butterfly 2017 – Kara Kelebek Altyazılı


Black Butterfly 2017 – Kara Kelebek Altyazılı IMDB 6.0 bir puan tamda hak ettiği puanı almış bir gerilim filmidir. Ustaların ustası Antonio Banderas (şahsen pek sevmem) filmin baş rolünde yer alıyor. Tam bir gerilim dolu bir film sizleri bekliyor. Birazcık yavaş ilerlese de hiiç baymıyor gayet etkili bir film. Başlarda yavaş gelebilir ama 20 dakikadan sonra film bir açılıyor bir daha kapanmıyor.

Sakin bir hayatı olan Banderas karısı tarafından terk edilmiş yalnız bir adamdır. Bir barda yol yüzünden kavga ederken bir genç adam buna yardım eder ve eve dönerken bu genç adamın otostop çektiğini görür ve adamı alır. Hatta evine davet eder. Bölgede kadın cinayetleri işlenmekte ve katil bulunamamaktadır. İşte gerilim ve şaşırma seansları burada başlar. Manşet film tüm Black Butterfly izleyicilerine iyi seyirler diler.

Loading...

FİLM ÖZETİ

Black Butterfly 2017 – Kara Kelebek Altyazılı IMDB 6.0 bir puan tamda hak ettiği puanı almış bir gerilim filmidir. Ustaların ustası Antonio Banderas (şahsen pek sevmem) filmin baş rolünde yer alıyor. Tam bir gerilim dolu bir film sizleri bekliyor. Birazcık yavaş ilerlese de hiiç baymıyor gayet etkili bir film. Başlarda yavaş gelebilir ama 20 dakikadan […]

FİLM HAKKINDA

FİLM YORUMLARI

  • fidagn dedi ki:

    10 numara 100 yildiz bir film. Kesinlikle tavsliye ederim.

  • nicky dedi ki:

    Harika bir film tavsiye bir film